O nas

Miejsce

Otworzyłyśmy niewielki salon BLANCA w listopadzie 2020 roku i od tamtego czasu mamy przyjemność i zaszczyt towarzyszyć Wam w pięknej drodze jaką jest wybór i uszycie sukni ślubnej.

Słuchamy Was uważnie, dlatego każda kolekcja jest przez nas starannie dobierana tak, aby uwzględnić aktualne gusta i najnowsze trendy w modzie ślubnej, jednocześnie jednak z poszanowaniem klasycznych form i materiałów, które uwielbiamy tak jak Wy. Chcemy sprawić, byście niewielkim kosztem finansowym w najważniejszym dniu Waszego życia czuły się sobą i by wybrana suknia była odzwierciedleniem Waszego charakteru i osobowości. W różnorodności sukien kryje się lekkość i wygoda, bo wiemy jakie to dla Was ważne. Każdy detal ma swoje miejsce, a każdy krój i tkanina podkreśla to, co w Waszych sylwetkach najpiękniejsze.

Wierzymy, że piękne historie związane ze ślubem mogą zostać spisane ponownie na tych samych sukniach ślubnych, dlatego w salonie oprócz nowej kolekcji jednocześnie funkcjonuje również komis, gdzie można znaleźć suknie ślubne z drugiej ręki. Pomysł o tym zrodził się w naszych głowach z myślą o najmniejszych budżetach i z dbałości o środowisko.

Jesteśmy dumne z naszych kolekcji osiągających wśród Was duże uznanie oraz dumne z naszego pomysłu dzielenia się z Wami sukniami z drugiej ręki. Jesteśmy dumne z siebie, z naszego małego salonu i tego że tak wiele z Was już nam zaufało. Cieszymy się, że możemy być malutką częścią Waszego ślubu i przyjęcia weselnego. Ale przede wszystkim jesteśmy dumne z każdej panny młodej, którą już ubrałyśmy i ubierzemy w przyszłości, bo jesteście cudownymi kobietami zasługującymi na same wspaniałości.

Ludzie

Aneta i Sylwia. Kobiecy duet oddany kobietom.

Aneta – pomysłodawczyni i założycielka salonu BLANCA. Czarodziejka, dla której różdżka stanowi igła i nitka. To ona towarzyszy Wam podczas przymiarek i udowadnia, że to może być też świetnie spędzony czas. Jest świadkiem Waszych łez wzruszenia, uśmiechów zadowolenia i grymasów przerażenia, kiedy jakimś cudem zamek w sukni się kurczy. Słucha, inspiruje, wyjaśnia, cierpliwie tłumaczy i mówi o sprawdzonych i niesprawdzonych rozwiązaniach w szyciu sukien ślubnych. Czuwa by każda z sukien, nowych czy z drugiej ręki, doskonale leżała i była perfekcyjnie wykończona, a zna się na tym jak mało kto, bo jej doświadczenie w krawiectwie ślubnym sięga niemal trzydziestu lat.

Sylwia – specjalistka od wszelkich kontaktów i mediów społecznościowych. Tworzy posty, robi tysiące zdjęć, zaciekawia relacjami, prowadzi z Wami inspirujące rozmowy. Jeżeli kiedykolwiek otrzymałyście odpowiedź na Wasze pytania w późny niedzielny wieczór to jest to właśnie jej magiczna moc sprawcza. Jest obecna w mailach, telefonach i wiadomościach, tak żeby żadna Wasza prośba czy wątpliwość nie zostały przeoczone. Dobry duch dbający o to, żeby o salonie BLANCA dowiedziała się każda panna młoda szukająca wymarzonej sukni ślubnej.