zamów swoją suknię w salonie BLANCA

Zapraszamy, rozgość się! Pokazujemy piękno sukni ślubnych i dzielimy się wiedzą na temat mody ślubnej. W naszym salonie w Bochni można znaleźć suknie z nowej kolekcji i te z drugiej ręki z maksymalnie dwóch ostatnich sezonów. Bezpłatnie dbamy o poprawki sukni z zachowaniem sztuki krawiectwa, jej przechowanie i przymiarki. W ramach nowych kolekcji współpracujemy z dwoma niewielkimi pracowniami, które szyją suknie ślubne w Polsce.

pięć kroków do twojej wymarzonej sukni ślubnej:

Poszukiwania sukni ślubnej to jeden z najbardziej ekscytujących etapów przygotowań do ślubu i wesela. Wiemy, że mnóstwo krojów, tkanin i kolorów może na początku przytłoczyć, dlatego służymy naszą wiedzą w zakresie stylizacji ślubnej i sztuki krawiectwa. Wyznajemy zasadę, że to suknia ma pasować do panny młodej, a nie panna młoda do sukni, dlatego w salonie można znaleźć bogatą ofertę dopasowaną do różnych stylów, sylwetek i charakterów. 

W BLANCA znajdują się szyte na miarę kameralne kolekcje ślubne dwóch niewielkich pracowni projektowych dostępne w zaledwie kilku salonach w Polsce, a także – w duchu #lesswaste i #zerowaste – suknie z drugiej ręki z maksymalnie dwóch ostatnich sezonów i w różnych rozmiarach. Przez cały rok obowiązuje też oferta wyprzedażowa pojedynczych egzemplarzy sukien ślubnych.

Maksymalnie dbamy o wszystko, o co możemy tylko zadbać, aby ułatwić przygotowania do Twojej uroczystości ślubnej oraz zapewnić oszędność czasu i pieniędzy, dlatego przymiarki sukni są bezpłatne, przechowanie ich do dnia odbioru również, jak i wszelkie poprawki krawieckie i dopasowanie sukni do sylwetki.

Żadna panna młoda nie zasługuje na jakiekolwiek przykrości spotykane przy odwiedzinach salonów i stres związany ze źle uszytą suknią ślubną. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu w modzie ślubnej i sztuce krawiectwa – zapraszamy na komfortowe spotkania, podczas których wybierzemy Twoją cudowną suknię ślubną w dobrej cenie.

Polecacie nas w Google i na Facebooku!

Bardzo dobry salon sukien ślubnych, przepiękne suknie, szeroki wybór. Panie z obsługi bardzo profesjonalnie zajmują się klientkami, potrafią naprawdę dobrze doradzić i widać że robią to z powołania. 🙂 Cały proces szycia sukni przebiegł bez żadnych zastrzeżeń, wszystko w planowanym terminie i z dbałością o każdy szczegół. Detale sukni i jakość nie mają sobie równych. Suknia była bardzo wygodna i po prostu przepiękna. Szczerze polecam 🙂 ! ! !

Pani Ania

Google