Arykuły i porady

Piękno w prostocie. Dlaczego skromne suknie tak nas kuszą?

Z zaciekawieniem zauważamy, że wiele z Was decyduje się podczas wizyt w salonie na skromne suknie ślubne, gładkie modele, nierzadko rybki. Czy to znaczy, że koronki i brokaty odeszły w zapomnienie? Absolutnie nie. Po prostu każda panna młoda szuka własnej ścieżki wyboru kreacji na ślub, a dziś przyjrzymy się tej bardziej minimalistycznej.

Czytaj dalej

Jak prawidłowo przechowywać suknię ślubną? 4 złote rady!

Do czasu odbioru sukni przechowywanie jej pozostaje w naszej gestii – żeby pomóc Wam w przygotowaniach do ślubu dbamy o prawidłowe jej przetrzymanie i wyprasowanie. Natomiast po ceremonii, kiedy emocje już opadają, suknia ślubna staje się dla Was sentymentalną pamiątką, prezentem dla bliskiej osoby albo przedmiotem przeznaczonym na sprzedaż. Niezależnie od tego, co chcecie zrobić z suknią ślubną, dobrze jest ją odpowiednio przechować, aby suknia nie uległa uszkodzeniom.

Czytaj dalej

Jaka suknia ślubna jest odpowiednia do figury gruszki – przyglądamy się różnym krojom!

Każda panna młoda marzy o wyjątkowej sukni ślubnej, która podkreśli jej naturalne piękno. Uważacie, że dla kobiet o figurze gruszki wybór odpowiedniej stanowi wyzwanie? Wcale nie! Wszystkie nasze gruszki uspokajamy – Wasza figura jest piękna, a Waszym kształtnym biodrom i wyraźnemu wcięciu w talii naprawdę można zazdrościć.

Czytaj dalej

Przesądy na temat sukien ślubnych – sprawdź, czy wszystkie znasz!

Wybór odpowiedniej sukni stanowi kluczowy element ślubu dla panny młodej! Wokół sukien ślubnych od pokoleń krąży wiele przesądów i wierzeń – a traktowane z przymrużeniem oka lub czasami na poważnie – często wpływają świadomie lub nieświadomie na Wasze decyzje. Przyjrzyjmy się więc kilku popularnym przesądom na temat sukien ślubnych.

Czytaj dalej

Ślub w plenerze – wybierz odpowiednią suknię!

Wiosna i lato sprzyjają urządzaniu przyjęć weselnych “pod chmurką” i coraz częściej się na takie decydujecie – piękno przyrody i ładna pogoda sprawiają, że dzień ślubu staje się urozmaicony i zapada w pamięci. Dziś można zorganizować ceremonię na plaży, w namiocie, w ogrodzie czy w lesie. Co jednak z wyborem sukni ślubnej na taki specyficzny ślub?

Czytaj dalej

Suknie ślubne z rękawami

Zauważyłyśmy, że rękawy coraz częściej Was do siebie przekonują. Jest to główny trend w kolekcji na rok 2023 i daje niesamowite pole do popisu jak chodzi o stylizację ślubną. Mnogość typów rękawów, ich kształtów i wykończeń sprawia, że każda znajdzie coś dla siebie, a możliwość ich odpięcia pozwala na zupełną odmianę sukni ślubnej!

Czytaj dalej

Okrycie ślubne – jakie wybrać?

Brrr! Za oknem deszcz albo śnieg, a ślub coraz bliżej! Jakie okrycie ślubne wybrać, żeby współgrało z suknią ślubną, którą przecież wybrało się z taką pieczołowitością? Od ich ilości i rodzajów może pękać głowa, dlatego podpowiadamy, co warto wybrać aby wyglądać dobrze i nie zmarznąć.

Czytaj dalej

Trendy w modzie ślubnej na rok 2023

Wyprzedaże kolekcji 2022 trwają! Można upolować suknię w super korzystnych cenach – rabaty sięgają -50%. My już w międzyczasie przyglądamy się trendom na rok 2023, a tam zapowiadają się również ciekawe kroje. Co będzie można znaleźć w salonach jesienią?

Czytaj dalej

Gładkie suknie ślubne – klasyczny wybór!

Suknie ślubne wykonane z gładkich tkanin to świetny wybór dla wielbicielek minimalistycznych rozwiązań wpisujących się najczęściej w klasyczny styl glamour ślubu i wesela. Gładkie kreacje ślubne kuszą ponadczasowym charakterem i tym, że od wielu lat są na topie niemal w każdym roku obowiązujących kolekcji ślubnych.

Czytaj dalej

Jak przygotować się do wizyty w salonie?

Przymierzanie i wybór sukni ślubnej to jeden z najprzyjemniejszych etapów przygotowań do ślubu i wesela. Mnóstwo krojów, tkanin i kolorów wywołuje przy pierwszych przymiarkach szybsze bicie serca, a znalezienie tej jedynej – nierzadko łzy wzruszenia. Jednak zanim nastąpi spotkanie wiele z Was niepotrzebnie się stresuje. Dziś rozwiewamy wszelkie wątpliwości na temat pierwszej wizyty w salonie sukien ślubnych!

Czytaj dalej