sprzedaj swoją suknię w salonie BLANCA

Idea #lesswaste i #zerowaste od zawsze była nam i Wam bliska, dlatego cieszymy się, że prowadząc salon mogłyśmy ją połączyć z naszym zajęciem. Za niewielką opłatą przyjmujemy do szaf komisowych suknie z drugiej ręki, bo wierzymy, że na ich tkaninach może zostać zapamiętana jeszcze jedna historia pięknego ślubu i wesela.

Trzy kroki do szansy na drugie życie sukni ślubnej:

Suknie z drugiej ręki eksponujemy zaraz obok sukni z najnowszych kolekcji, przejmujemy też na siebie ich promocję i przymiarki w salonie. Gdy nowa szczęśliwa właścicielka zakocha się w sukni – dbamy o wszelkie niezbędne poprawki krawieckie i dopasowanie jej do sylwetki. Kwotę zysku ustaloną przy podpisywaniu umowy wypłacamy po udanej sprzedaży.

Kiedy dobrze jest oddać suknię? Naprawdę im wcześniej tym lepiej; czas ma ogromne znaczenie. Z doświadczenia zdradzimy, że przyszłe panny młode, szukając używanej sukni ślubnej, często zwracają uwagę na rok kolekcji, z której ona pochodzi. Dlatego przyjmujemy suknie z maksymalnie dwóch ostatnich sezonów, bo wiemy, że takie mają największe szanse znaleźć nową właścicielkę. Oprócz tego suknia powinna być wyprana i w stanie idealnym; naprawą ewentualnych małych wad my się zajmiemy.

Czy to się sprawdza? Najlepszą chyba odpowiedź stanowi fakt, że na chwilę obecną połowa zamówień na suknie w salonie BLANCA to właśnie suknie z drugiej ręki, a skuteczność ich sprzedaży sięga 70%. Niestety nie możemy dać gwarancji, że suknia na pewno trafi w nowe ręce, ani powiedzieć po jakim czasie może to nastąpić – do tego potrzeba nieco szczęścia i nutki magii, która zwykle przejawia się w błysku oka przyszłej panny młodej, gdy spogląda na wymarzoną kreację. Możemy natomiast zapewnić, że każdego dnia ze wszystkich sił staramy się, żeby ta magia się zadziała.

Polecacie nas w Google i na Facebooku!

Polecam, przemiła obsługa, doświadczenie Pań = pełen profesjonalizm. Usługa komisowa jest świetnie prowadzona, zdjęcia sukienek są perfekcyjnie wykonane i publikowane na stronach. Jestem bardzo zadowolona sprzedażą swojej sukni ślubnej w tak krótkim czasie i cieszę się, że ma nową właścicielkę! Do salonu trafiłam z polecenia i ja również polecam! :))

Pani Paulina

Google