You are currently viewing Suknie ślubne z rękawami

Suknie ślubne z rękawami

Zauważyłyśmy, że długie rękawy coraz częściej Was do siebie przekonują. Jest to główny trend w kolekcji na rok 2023 i daje niesamowite pole do popisu jak chodzi o stylizację ślubną. Mnogość typów rękawów, ich kształtów i wykończeń sprawia, że każda znajdzie coś dla siebie, a możliwość ich odpięcia pozwala na zupełną odmianę sukni ślubnej!

Rękawy dzwoneczki

Rękawy dzwoneczki królują w stylizacjach boho. Łączymy je z muślinowymi, jak i tiulowymi spódnicami, koniecznie z koronkowymi gorsetami. Rękawy dzwoneczki mogą być całkowicie koronkowe, lub tak jak w przypadku sukni Ones, dzwoneczek jest uszyty z muślinu. Czasami decydujecie się na odpinaną część „dzwoneczkową” zostawiając rękaw 3/4, większość z Was jednak nie wyobraża sobie bez nich sukni. 🙂

Rękawy bufki

Wielki powrót bufków zdominował modę ślubną 2023! I nie, nie łączymy ich z taftami jak za czasów naszych mam i cioć, a z tiulami, muślinami, i sukniami total-lace, czyli całymi koronkowymi. Są na tyle uniwersalne, że z każdą suknią będą współgrać. Bufki proponujemy przyszyte lub luźno zakładane na rękę, zakończone ozdobnym mankietem lub prostym ściągnięciem, może to być rękaw długi lub krótki – możliwości jest wiele!

Rękawy klasyczne

Dopasowane, proste rękawy to bezpieczny wybór niemal przy każdej sukni ślubnej. 3/4 lub długie zakryją miejsca, które niekoniecznie chcemy pokazywać. Rękawy klasyczne w swoim charaterze wcale nie ustępują rękawom dzwoneczkom i bufkom. Klasyczne rękawy sprawdzają się też najlepiej przy sukniach ślubnych z podniesioną linii ramion, czyli takich z efektem tzw. „marynarki z poduszkami”.

Rękawy hiszpańskie

Czyli oczywiście odpadające na ramiona. Takie rękawki są bardzo wygodne, zapewniają swobodę przy poruszaniu rękami, a także pięknie równoważą szerokie biodra z wąskimi ramionami. Nie wyobrażamy sobie bez nich żadnej kolekcji!

A Wy? Zdecydowałyście się lub zdecydujecie się na rękawy w swojej ślubnej stylizacji? Jeśli tak, to jakie i czy odpinane czy raczej nie? Koniecznie dajcie nam znać! A jeżeli któraś sukni ze zdjęć okazała się Waszą wymarzoną – nie zwlekajcie z umówieniem wizyty w salonie.

Zdjęcia własne

Spodobał ci się ten artykuł? Podziel się nim z innymi!

Dodaj komentarz