You are currently viewing Trendy w modzie ślubnej na rok 2023

Trendy w modzie ślubnej na rok 2023

Wyprzedaże kolekcji 2022 trwają! Można upolować suknię w super korzystnych cenach – rabaty sięgają -50%. My już w międzyczasie przyglądamy się trendom na rok 2023, a tam zapowiadają się również ciekawe kroje. Co będzie można znaleźć w salonach jesienią?

Suknie mini

W zeszłym sezonie królowały długości midi, w tym roku zdecydowanie wybór pada na mini! Mini samodzielne, lub przykryte tiulową spódnicą – możliwości jest sporo; wszystkie z nich pięknie wyeksponują nogi panny młodej i dodadzą jej młodzieńczości, a jednocześnie nie odejmą nic z elegancji.

Minimalizm

Synonim tradycji, czyli suknie proste znów opanowują wybiegi mody ślubnej. Rok 2023 wcale nie kończy ich popularności, a wręcz przeciwnie – minimalizm będzie wydawał się wiodącym trendem w tym roku. Czy to rybka, trapez czy litera A, sporo sukien będzie pozbawiona większości koronek i ozdób, a prym będą wiodły gładkie tkaniny.

Bogate zdobnictwo

Na drugim biegunie mamy zupełnie inny kierunek –  bogate zdobnictwo w postaci koronek, koralików i kwiatów 3D, a najlepiej jako„naked dress” czyli w postaci półprzezroczystych tkanin, które dają wrażenie zdobień znajdujących się bezpośrednio na skórze.

Romantyzm

Zwiewne tkaniny, cienkie ramiączka, wycięte plecy – ulotność i dziewczęcość będzie również towarzyszyć kolekcji 2023!

Princess

Suknie w typie księżniczki wracają do łask, a im szersza spódnica tym lepiej! Gorsetowa góra pięknie podkreśli obojczyki, a kontrast pomiędzy nią, a warstwami spódnicy zaznaczy talię. Princeska gwarantuje efekt jak z bajki Disneya.

Który trend najbardziej do Was pasuje? A może zupełnie nie sugerujecie się modą przy wyborze wymarzonej sukni ślubnej? My na pewno skorzystamy z kilku uwag projektantów, tak żeby zbudować piękną kolekcję na rok 2023. Wypatrujcie nowości!

Zdjęcia własne

Spodobał ci się ten artykuł? Podziel się nim z innymi!

Dodaj komentarz