You are currently viewing Trendy w modzie ślubnej na rok 2022

Trendy w modzie ślubnej na rok 2022

Jesteście ciekawi i ciekawe jakie trendy będą obowiązywać w modzie ślubnej na rok 2022? Przygotowałyśmy niedługą ściągawkę na temat tego, na co warto zwrócić uwagę w nadchodzących kolekcjach w salonach.

Pióra

Doczekałyśmy się! Wiemy, że ten trend to dla niektórych z Was szaleństwo, ale jest to też miła odskocznia od tradycyjnych kreacji. Koronka piórkowa może przyozdabiać niewielki fragment sukni, ale też całą jej długość. U nas już jest dostępna!

Bufiaste rękawy

Dziewczęce bufiaste rękawy mogą być uszyte z półprzezroczystego muślinu lub z nieco bardziej sztywniejszych kryjących tkanin. Bufiaste rękawy mają przewagę nad koronkowymi, bo dają o wiele więcej swobody przy poruszaniu się.

Motywy kwiatowe

Będzie dużo kwiatów! Zarówno delikatnie zaznaczonych na koronce jak i tych bardziej wyrazistych w postaci koronki 3D, także tej przechodzącej na spódnicę. Co Wy na to?

Syrenki

Fason sukni, który czasami od razu odrzucacie, a niepotrzebnie! Na przymiarce zawsze warto dać szansę takim krojom, zwłaszcza, jeśli macie ładnie zarysowaną talię. Tutaj możecie poczytać więcej o tym typie sukni.

Rozcięcie na nogę

Uwielbiamy! Rozcięcie na nogę dodaje lekkości całej kreacji i subtelnie pozwala pokazać co nieco. Dzięki rozcięciu można sprytnie wysmulić nogi, a halka do sukni staje się zbędna. Na pewno warto rozważyć ten trend w wyborze sukni na 2022 rok.

Długości mini i midi

Sytuacja z pandemią wymusiła na nas organizację ślubu i przyjęcia weselnego w mniej formalnej formie i w mniejszym gronie gości. Raczej nieprędko się to zmieni, dlatego w trend na rok 2022 zgodnie z zapotrzebowaniem wpisują się teraz suknie o długości mini i midi.

Wyraziste gorsety

Wyrazisty gorset, z wyraźnymi cięciami to hit tegorocznej kolekcji! U nas znajdziecie suknię Nemezis z koronkowym gorsetem z zarysowanymi liniami, które podkreślą smukłość ramion i rąk i tułowia.

Jak oceniacie najpopularniejsze trendy na rok 2022? Coś Was szczególnie urzekło? Trendy przychodzą i odchodzą, dobrze jest nie tyle, co ślepo za nimi podążać, a raczej inspirować się nimi. My na pewno wyłapiemy kilka smaczków do dalszego budowania kolekcji na rok 2022, tak żeby ceny wciąż pozostały atrakcyjne.

Co Wam się najbardziej spodobało i czego więcej chciałybyście i chcielibyście znaleźć w salonach sukien ślubnych?

Zdjęcia własne oraz Karoliny i Kasi:

Karolina Zdebska Fotografia

Kasia Mikosz Fotografia

Spodobał ci się ten artykuł? Podziel się nim z innymi!

Dodaj komentarz